Početna stranicaPošalji link prijateljuOdštampaj stranicu 26. Juni 2017
SPONZORI

Procvijetala bijela lala! - 28. Januar 2004

"Kup je nas, kup je nas" odjekivalo je ulicama Toronta poslje nedeljne utakmice drugog kola kupa u kome je
FC Railroader savladao QPR2 i time obezbjedio mjesto u osmini finala.
Prvi dio utakmice je licio na klasicnu fudbalsku uspavanku u kojoj su oba tima nastojala da sacuvaju svoju
mrezu. Ipak u 8 minutu hladan tus za plave kada QPR2 preko Zidara dolazi u vodstvo. Ali ovaj pogodak kao
da je bilo "naruceno budjenje" za FC Railroader. Nakon skolske akcije stub odbrane Karanovic izlazi pred
golmana QPR2 i majstorskim udarcem, koji se u fudbalskom rijecniku naziva suvi list, salje loptu u donji
dio mreze gostujuce ekipe.
Pred kraj prvog poluvremena Sutic snaznim udarcem sa ljeve strane dovodi svoj tim u vodstvo. Sa ovim
rezultatom se i otislo na pauzu.
Vec u prvih nekoliko minuta drugog poluvremena FC Railroader je nagovjestio da nema namjeru da brani
stecenu prednost. Nakon dvije propustene sanse Latincica i Bratic Predraga, Kulenovic uspjeva ostrim
udarcem po zemlji da pronadje put do protivnicke mreze.
Do kraja utakmice vidjela se izjednacena igra u kojoj je plavi tim ipak pokazao da je mnogo kvalitetniji
protivnik. Konacan rezultat 5:3 je obezbjedio ulazak u treci krug gdje FC Railroader docekuje tradicionalno